Речовини, реакція між якими описується скороченим йонним рівнянням Fe3+ +3OH --- Fe(OH)3 a) ферум

(ІІІ) оксид+ кальцій гідроксид.б) ферум (ІІІ) хлорид + натрій гідроксид.в) ферум (ІІ) сульфат + калій гідроксидг) залізо + вода.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дильмухаметов Тимур.

Ответ:

б

Объяснение:

FeCl3 + 3NaOH = Fe(OH)3↓ + 3NaCl

Fe(3+) + 3Cl(-) = 3Na(+) + 3OH(-) = Fe(OH)3↓ + 3Na(+) + 3Cl(-)

Fe(3+) + 3OH(-) = Fe(OH)3↓