Складіть рівняння реакції що відповидають таким перетворенням: А)

S→SO₂→SO₃→H₂SO₄→FeSO₄→Fe(OH)₂→FeCl₂_____________________ __________________________________________ __________________________________________ _____________________Б)FeO→FeCl₂→Fe(OH)₂→FeO→Fe_____________________ __________________________________________ __________________________________________ _____________________

Ответы на вопрос

Отвечает Демьяненко Алексей.

Ответ:

Объяснение:

1) S + O2 = SO2

2SO2 + O2 = 2SO3

SO3 + H2O = H2SO4

H2SO4 + FeO = FeSO4 + H2O

FeSO4 + 2NaOH = Fe(OH)2 ↓+ Na2SO4

2) FeO + 2HCl = FeCl2 + H2O

FeCl2 + 2NaOH = Fe(OH)2 ↓+ 2NaCl

Fe(OH)2 = FeO + H2O

3FeO + 2Al = Al2O3 + 3Fe