Яка маса алюміній сульфіду утвориться при взаємодії 64 г сірки з алюмінієм​


Ответы на вопрос

Отвечает Макеева Надежда.

Ответ:

Объяснение:

                     64 г              Х г

 2 Al      +      3S     =      Al2S3

                 n=3 моль         n=1 моль

             М=32 г/моль      М =150 г/моль

             m=96 г                m=150 г

64 г  S   -  Х г  Al2S3

96 г S   -  150 г  Al2S3

m(Al2S3) = 64 * 150 / 96 =100 г

Отвечает Славкин Вова.

Ответ:

Объяснение:

2AL + 3S = AL2S3

n(S)=m(S)/Ar(S)=64/32=2моль

n(S)=n(AL2S3)=2моль

2AL + 3S = AL2S3

         2моль----хмоль

          3моль----1моль, n(AL2S3)=х=2/3моль

Al₂S₃ . Молярная масса: 150  г/моль        

m(AL2S3)=n(AL2S3)*M(AL2S3)= 2/3*150=100г