Визначити масову частку води в натрій хлориді якщо маса бюкса становить 15.2860 г , маса бюкса з

наважкою до висушування 21.6235г , маса бюкса з наважкою після висушування 21.5202г

Ответы на вопрос

Отвечает Пархоменко Александр.

Відповідь:

m(р-ну)=21,623-15,2860=6,337г

m(солі)=21,5202-15,2860=6,234г

m(H2O)=6,337-6,234=0,103г

w(H2O)=0,103*100/6,337=1,625%

Пояснення: