до 24 г розчину солі з масовою часткою розчиненої речовини 5% додали 1г цієї ж солі яка масова

частка розчиненої речовини в одержаному розчині​

Ответы на вопрос

Отвечает Щербина Игорь.

Ответ:

24 * 0,05 =1,2 г соли было

1,2 + 1 = 2,2 г соли стало

масса раствора стала 24 + 1 =25 г

w соли = 2,2 / 25 = 0,088 или 8,8%