Даю 15 баллов Напишіть рівняння реакцій, з допомогою яких можна здійснити схему перетворень: етен

хлоретан бутан А бутанол Б бутанова кислота 2-хлорбутанова кислота В

Ответы на вопрос

Отвечает Исаева Александра.

Ответ:

С2Н6 + Cl2 = C2H5Cl + HCl

2С2Н5Сl + 2Na = C4H10 + 2NaCl

С4Н10 = С4Н8 + Н2  

Н3С-СН2-СН2–СН=СН2 + Н2О = Н3С-СН2-СН2-СН2ОН

С4Н9ОН + CuO = C4H8O + Cu + H2O  

С4Н8О + Ag2O = C3H7COOH + 2Ag

2C3H7COOH + Cl2 = 2C3H6ClCOOH + H2

А - бутен

Б - бутаналь