Обчисліть масу глюкози , яка утворюється під час фотосинтезу , якщо було використано 4,48 л

вуглекислого газу.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Лейла.

Ответ:

6CO2+6H2O=C6H12O6+6O2

n(CO2)-4,48/22,4=0,2 моль

n(C6H12O6)=0.86моль

n(C6H12O6)= 181 * 0,83= 148.8г