Складіть рівняння реакцій згідно зі схемою, для однієї реакції обміну складіть рівняння реакцій у

молекулярній та йонній формах. Ca → CaCl2 → Ca(OH)2 → CaS → CaSO4

Ответы на вопрос

Отвечает Круглов Иван.

Ответ:

Ca + Cl2 = CaCl2

CaCl2 + 2NaOH = Ca(OH)2 + 2NaCl

Ca(2+) + 2Cl(-) + 2Na(+) + 2OH(-) = 2Na(+) + Cl(-) + Ca(OH)2

2OH(-) + Ca(2+) = Ca(OH)2

3Ca(OH)2 + 3S = CaSO3 + 2CaS + 3H2O

CaS + 2O2 = CaSO4

Объяснение: