Обчисліть масу розчину який одержали внаслідок розчинення 10 грам солі в 200 грам води​


Ответы на вопрос

Отвечает Баграновская Даша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(солі)=10 г

m(води)=200 г

-------------------

m(р-ну)-?

Розв*язання:

m(р-ну) =  m(води) + m(солі) = 200г + 10 г=210 г

Відповідь: m(р-ну) = 210 г