3. Напиши рівняння реакцій, що відповідають таким перетворенням: а) Са → СаО → Са(ОН)2; 2CaO +

Ca(OH)2 → 2Ca(OH) + CaO2б) С → С02 → Н2С03.???​

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоров Вова.

1) 2Са + О2 = 2СаО

2) СаО + Н2О = Са (ОН)2

1) С + О2 избыток = СО2

2) СО2 + Н2О = Н2СО3