Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити перетворення: а)

ZnSo4→ZnCO3→ZnCl2→Zn3(PO4)2б) Al(NO3)3→Al(OH)3→Al2(SO4)3→BaSO4в) Ba(NO3)3←BaCO3←Na2CO3→NaCl→AgClПомогите пожалуйста!​

Ответы на вопрос

Отвечает Лядова Оксана.

Ответ:

Объяснение:

1) ZnSO4 + Na2CO3 = ZnCO3↓ + Na2SO4

  ZnCO3 + 2HCl = ZnCl2 + CO2↑ + H2O

  3ZnCl2 + 2H3PO4 = Zn3(PO4)2↓ + 6HCl

2) Al(NO3)3 + 3NaOH = Al(OH)3↓ + 3NaNO3

   2Al(OH)3 + 3H2SO4 = Al2(SO4)3 + 6H2O

   Al2(SO4)3 + 3BaCl2 = 3BaSO4↓ + 2AlCl3

3)  Na2CO3 + BaCl2 = BaCO3↓ + 2NaCl

    BaCO3 + 2HNO3 = Ba(NO3)2 + CO2↑ + H2O

   Na2CO3 + 2HCl = 2NaCl + CO2↑ + H2O

   NaCl + AgNO3 = AgCl↓ + NaNO3