Елемент знаходиться в ІІ групі періодичної системи хімічних елементів Д.І. Менделєєва. Маса 3,01

- 1023 молекул його гідроксиду дорівнює 37. Назвітьелемент, складіть електронні формули його атома та йона. Розв'яжітьзадачу з поясненням.Мой ответ​

Ответы на вопрос

Отвечает Побережнюк Диана.

Ответ:

Макс, спасибочки ❤️ пускай будет для тех, кто будет искать ответ

Объяснение:

Дано:

N(Е(ОН)2) = 3,01 × 1023

m(Е(ОН)2) = 37

Знайти:

Е - ?

Розв’язання:

NA = 6,02 × 1023

3,01 × 1023 — 37

6,02 × 1023 — Х

3,01 × 1023 × Х = 6,02 × 1023 × 37

х = 74

Мr(Е(ОН)2) = 74

х + 32 + 2 = 74

х = 74 – 34

х = 40

Мr(Е) = 40

Відповідь: Кальцій (Са)

Електронна формула атома Кальцію 1s2 2s2 2p6 3s2 3p6 4s2

Електронна формула йона Кальцію 1s2 2s2 2p6 3s2 3p6