Які маси солі та води потрібно взяти для приготування 200 г розчину з масовою часткою 25 %?


Ответы на вопрос

Отвечает Неймохов Иннокентий.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) =200 г

W(в-ва) = 25%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 200 г * 25% / 100% =50 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 200 - 50 = 150 г