Поможіть срочно обчисліть масу хлоридної кислоти кількістю речовини 3,2 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Кіндяк Марія.

Ответ:

Дано:

к-ть HCl=3,2

знайти:

m(HCl)-?

3,2=m(HCl)/M(молярне)

М(молярне) = 1+35,5=36,5

m(HCl)=3,2×36,5=116,8 г