Складіть реакцію горіння пропану С3H8. Назвіть оксиди, що утворилися.​


Ответы на вопрос

Отвечает Приставка Роман.

Відповідь:

горіння відбувається:

С3Н8 + 5О2 = 4Н2О + 3СО2

і якщо потрібно, то згоряння пропану в кисні відбувається в дві фази:

1. С3Н8 + 1,5O2 = 3СО + 4Н2 (в чистому кисні)

2. 3CO + 4H2 + 3,5O2 = 3CO2 + 4H2O (за рахунок кисню повітря)