Закінчіть рівняння реакцій,вкажіть типи: 1) CO²+Ca(OH)² 2)KOH+H²SO⁴ 3)CaO+NaOH 4)KOH+Ca(OH)²

5)H²SO⁴+ZnO 6)HNO³+BaO 7)SO³+HCL 8)SO³+KOH 9)H²O+CO² 10)Li²O+H²O

Ответы на вопрос

Отвечает Носырев Денис.
1) Са(ОН)2+СО2=СаСО3+Н2О-заміщення
2) 2КОН+Н2SO4=K2SO4+2H2O-обміну
3) CaO+NaOH=Ca(OH)2+Na2O-заміщення
4) KOH+Ca(OH)2=реакція не відбувається
5) ZnO+H2SO4=ZnSO4+H2O-обміну
6) BaO+HNO3=Ba(NO3)2+H2O-обміну
7) HCl+SO3=HSO3Cl-заміщення
8) KOH+SO3=K2SO4+H2O-заміщення
9) CO2+H2O=H2CO3-сполучення
10) Li2O+H2O=2LiOH-сполучення