3.53. Під час спалювання насиченого вуглеводню масою 8,8 г утворився карбон(ІV) оксид масою 26,4

г. Густина речо-вини становить 1,96 г/л (н. у.). Визначте молекулярнуформулу вуглеводню.​

Ответы на вопрос

Отвечает Жорник Лиза.

Ответ:CxH2x+2+O2=CO2+H2O

M(CxH2x+2)=1,96*22,4=44г/моль

M(CO2)=44г/моль

n(CxH2x+2)=8,8/44=0,2моль

n(CO2)=26,4/44=0,6моль

n(CxH2x+2):n(CO2)=0,2: 0,6=2: 6=1: 3

n(C)=3

n(H)=(44-12*3)/1=8

C3H8

Объяснение: