Перетворить схеми реакцій на хімічні рівняння: 1)Li + ........ -> Li²O2)Са + ....... ->

Cao3) Cu(OH)² -> ....... + Н²О4)H²SO³ -> ....... + ......5)..... -> MnO +(OH)²6)С³Н⁸ + O² -> ...... + ......7)...... ->TiO² + H²O​

Ответы на вопрос

Отвечает Житник Анастасія.

Ответ:

Объяснение:

4Li + O2 = 2Li2O

2Ca + O2 = 2CaO

Cu(OH)2 =t°C= CuO + H2O

H2SO3 = H2O + SO2

Mn(OH)2 =t°C= MnO + H2O

C3H8 + 5O2 = 3CO2 + 4H2O

Ti(OH)4 = TiO2 + 2H2O