1.Р+О2=РхОу(валентність фосфору=5) 2. NO+O2=NxOy (валентність нітрогену=4) 3. C2H6+O2=COx+HxO

(валентність карбону=4) 4. H2S+O2=SOx+HxO (валентність сульфуру=4) 5. Cu+O2=CuxO (валенність купруму=1) 6. Al+O2=AlxOy (валентність алюмінію=3)

Ответы на вопрос

Отвечает Чекменев Александр.

Ответ:

4 P + 5 O2 = 2 P2O5

2 NO + O2 =2 NO2

2 C2H6 + 7 O2 =4 CO2 + 6 H2O

2H2S + 3O2 = 2SO2 + 2H2O

4 Cu + O2 = 2 Cu2O

4 Al + 3 O2 = 2 Al2O3