Назвати характерні ступені окиснення металів Феруму, Кальцію, Міді, Калію. Написати реакції для

названих металів за схемою: Me0 – ne- = Men+​

Ответы на вопрос

Отвечает Макулбек Адилет.

Объяснение:

Fe(+2,+3)

Ca(+2)

Cu(+2,+1)

K(+1)

Fe+2HCl=FeCl2+H2

Ca+2HCl=CaCl2+H2

Cu+2H2SO4=CuSO4+SO2+2H2O

2K+2HCl=2KCl+H2