Чому дорівнює масова частка елементів в сполуках HNO3​


Ответы на вопрос

Отвечает Нечаев Дима.

Объяснение:

Mr(HNO3)=1+14+16*3=63

W(H)=Ar(H)*n/Mr(HNO3) *100%=1*1/63 *100%=2%

W(N)=Ar(N)*n / Mr(HNO3) *100%=14*1/63 *100%=22%

W(O)=Ar(O)*n/Mr(HNO3) *100%=16*3/63 *100%=76%