Складіть молекулярно йонні рівняння реакції гідролізу магній мітрату. встановіть реакцію середовища​


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Кристина.

Объяснение:

Mg(NO3)2=Mg(2+)+2NO3(-) гидролиз по катиону

Mg(2+)+HOH=MgOH(+)+H(+) среда кислая

Mg(2+)+2NO3(-)+HOH=MgOH(+)+H(+)+2NO3(-)

Mg(NO3)2+H2O=MgOHNO3+HNO3