Розгляньте процеси, що відбуваються при змішуванні розчинів барій нітрату та кальцій хлориду.

Складіть молекулярне і йонно-молекулярне рівняння.Висновок.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ермаков Денис.

Ответ:

Объяснение:

Ba(NO3)2 + CaCl2 = BaCl2 + Ca(NO3)2

Ba(2+) + 2NO3(-) + Ca(2+) + 2Cl(-) = Ba(2+) + 2Cl(-) + Ca(2+) + 2NO3(-)

реакция не идёт