1. До 450г розчинуз масовою часткою кухонної солі 24% додали ще 50г цієї самої солі. Яка масова

солі в утворенному розчині? 2. Для полоскання горла, при зубних болях ефективним є використання розчину харчової соди з масовою часткою розчиненої речовини 10%. Здійсніть необхідні розрахунки для приготування 80г такого розчину. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Черняк Владимир.
Ответ:31,6% Объяснение:Дано: m(розчину) = 450 грамів; + m(NaCl)=50 грамів; w(NaCl)= 24%; w(NaCl)—? Спочатку з'ясуємо скільки грамів солі було у розчині до того як її додали ще. w(NaCl)=m(NaCl)/m(розчину)*100%; m(NaCl)=m(poзчину)* w(NaCl)/100%; m(NaCl)=450*24%/100%=108 грам солі. Тепер знайдемо масу новоутвооеного розчину:450+50=500 грамів. Отже:w(NaCl)=m(NaCl)/m(poзчину)*100%; w(NaCl)= (108+50)/500*100%=0,316*100%=31,6%
Источник: https://uznavalka.pro/subject/chemistry/q/14424478/Do-450-g-rozchinu-z-masovoyu-chastkoyu-kuhonnoyi-soli-2.html?ysclid=lmgi8lrh4q41582287