Виведіть формулу речовини, якщо відомо, що до її складу входять елементи з такими масовими частками

K(56,5%)O(34,8%)C(8,7%)

Ответы на вопрос

Отвечает Мурат Ерген.

Ответ:

Формула речовини може бути виведена наступним чином:

1. Визначити масові частки кожного елемента в речовині у відсотковому виразі.

* K: 56,5%

* O: 34,8%

* C: 8,7%

2. Перевести масові частки у відсотковому виразі у масові частки у десятковому виразі.

* K: 0,565

* O: 0,348

* C: 0,087

3. Визначити атомну масу кожного елемента.

* K: 39,1 г/моль

* O: 16,0 г/моль

* C: 12,0 г/моль

4. Порахувати суму масових часток кожного елемента, помножену на його атомну масу.

* K: 0,565 * 39,1 = 22,03

* O: 0,348 * 16,0 = 5,57

* C: 0,087 * 12,0 = 1,04

5. Порахувати суму масових часток кожного елемента, щоб знайти молекулярну масу речовини.

* 22,03 + 5,57 + 1,04 = 28,64 г/моль

6. Визначити атомний склад речовини, виходячи з масових часток кожного елемента.

* K: (22,03 / 28,64) * 100% ≈ 76,9%

* O: (5,57 / 28,64) * 100% ≈ 19,4%

* C: (1,04 / 28,64) * 100% ≈ 3,6%

7. Записати формулу речовини з врахуванням атомного складу, використовуючи символи елементів у квадратних дужках та числа, що показують кількість атомів кожного елемента у молекулі.

* K[2.7]O[1.0]C[0.4]

Отвечает Митрошина Милена.

Удачи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!