Обчисліть масу глюкози, що утвориться в процесі фотосинтезу, якщо рослина використала весь

вуглекислий газ, що містився в 200 л повітря. Об’ємна частка вуглекислого газу в повітрі складає 2,24% .

Ответы на вопрос

Отвечает Белоусов Андрей.

Ответ:v(co2) =200×0,224=44.8

6co2+6h2o=c6h12o6+6o2

X=44.8×180/134.4=60 г

Объяснение: