назвіть продукт реакції BeO+NaOH= ; Be(OH)2+NaOH= ; Be(OH)2+H3PO4= ; та розставте коефіцієнти


Ответы на вопрос

Отвечает Богданов Миха.

Ответ:

Объяснение:

BeO + 2NaOH = Na2BeO2 + H2O

BeO + 2NaOH + H2O = Na2[Be(OH)4]

Be(OH)2 + 2NaOH = Na2[Be(OH)4]

Be(OH)2 + 2NaOH = Na2BeO2 + 2H2O

3Be(OH)2 + 2H3PO4 = Be3(PO4)2 + 6H2O