1. Яка кількість речовини і скільки молекул у воді об'ємом 1 л.? P.s. Помогите пж! 8 класс


Ответы на вопрос

Отвечает Клочкова Дарья.

Відповідь:

1/22,4 =0,045 моль

0,045*6,02*10(степінь 23)=0,2709*10(степінь 23)

Пояснення: