обчисліть масу калій гідроксиду та об'єм водню, які утворяться при взаємодії калію масою 7,8 г з

достатньою кількістю води​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахмадиев Сашка.

Ответ:

Объяснение:

7,8 г                                        Х г                Х л

2K         +        2H2O    =     2KOH     +     H2

n=2 моль                         n=2 моль             n=1 моль

М=39 г/моль              М=56 г/моль          Vm=22,4 л/моль

m=78 г                        m=112 г                      V = 22,4 л

7,8 г   К   -  Х г  КОН

78 г   К   -  112 г  КОН

m(KOH) = 7,8 * 112 / 78 = 11,2 г

7,8 г  К  -  Х л  Н2

78 г  К   -  22,4 л Н2

V(H2) = 7,8 * 22,4 / 78 = 2,24 л