Розмістіть сполуки, формули яких наведено, за збільшенням масової частки Феруму: 1.Fe2O3, 2. FeO,

3. Fe3O4 1,2,3 2,3,1 3,2,1 1,3,2

Ответы на вопрос

Отвечает Преснова Евгения.

Ответ:

Объяснение:

1)

Mr(Fe2O3) = Ar(Fe) * 2 + Ar(O) * 3 = 56 * 2 + 16 * 3 = 160

w(Fe) = Ar(Fe) * n/Mr(Fe2O3) * 100% = 56 * 2/160 * 100% = 70%

2)

Mr(FeO) = Ar(Fe) + Ar(O) = 56 + 16  = 72

w(Fe) = Ar(Fe) * n/Mr(FeO) * 100% = 56 /72 * 100% = 77,8%

3)

Mr(Fe3O4) = Ar(Fe) * 3 + Ar(O) * 4 = 56 * 3 + 16 * 4 = 232

w(Fe) = Ar(Fe) * n/Mr(Fe3O4) * 100% = 56 * 3/232 * 100% = 72,4%

Відповідь: 1,3,2