Обчисліть молекулярну масу NН2-СН2-СООН


Ответы на вопрос

Отвечает Кошелев Егор.

Відповідь:

60

Пояснення:

Молекулярна маса NН2-СН2-СООН може бути обчислена шляхом додавання атомних мас усіх елементів у формулі.

Атомна маса азоту (N) становить 14

Атомна маса водню (H) становить 1

Атомна маса вуглецю (С) становить 12

Атомна маса кисню (O) становить 16

Таким чином, молекулярна маса NН2-СН2-СООН дорівнює:

14 + 2(1) + 2(12) + 4(1) + 2(16) = 60

Отвечает Ямщикова Валерия.

NН2-СН2-СООН - C2H5NO2;

Mr(C2H5NO2) = Ar(C) * N(C) + Ar(H) * N(H) + Ar(N) * N(N) + Ar(O) * N(O) = 12 * 2 + 1 * 5 + 14 * 1 + 16 * 2 = 75.