Обчисліть масу натрій гідроксиду кількістю речовини 0,5 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Мосев Павел.

Ответ:

Дано :

n(NaOH) = 0,5 моль

М(NaOH) = 40 г/моль

Найти :

m(NaOH)

решение:

m(NaOH) = n * M = 0,5 * 40 = 20 г