Запишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення: N2 – N2O5 – HNO3 –

Cu(NO3)2 – Cu(OH)2

Ответы на вопрос

Отвечает Dallas Appolinariya.

Ответ:

Объяснение:

2N2 + 5O2 = 2N2O5

N2O5 + H2O = 2HNO3

2HNO3 + CuO = Cu(NO3)2 + H2O

Cu(NO3)2 + 2NaOH = Cu(OH)2 + 2NaNO3