складіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здіснити такі перетворення N2 --> NH3 -->

(NH4)2SO4 -->NH4Cl -->NH3

Ответы на вопрос

Отвечает Тырнов Артём.
1)N2+3H2=2NH3

2)2NH3+H2SO4=(NH4)2SO4

3)(NH4)2SO4+BaCl2=BaSO4+2NH4Cl

4)NH4Cl+NaOH=NH3+H2O+NaCl