Срочно який об'єм водню(н.у.) утвориться під час взаємодії 21,6 г алюмінію з сульфатною кислотою

спасибо

Ответы на вопрос

Отвечает Тютюнова Полина.

Ответ:

2Al+3H2SO4=Al2(SO4)3+3H2

n(Al)=m/M=21.6/27=0.8 моль

n(H2)=0.8/2*3=1.2 моль

V(H2)=n*Vm=1.2*22.4=26.88л