1) Визначити масову частку розчину етилового спирту, якщо 27 г спирту додали до 170 г води. 2)

Яку масу солі треба додати у воду, щоб отримати 240 г 15%-ного розчину? Допоможіть будь ласка терміново!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Тиханова Оля.

Відповідь:

1)

m(розч)=27+170=197г

w=27*100/197=13,7%

2)

m(солі)=240*15/100=36г

Пояснення: