До розчину масою 500 г з w= 47% долили 200 г води. Обчисліть w2


Ответы на вопрос

Отвечает Адамов Илья.

Ответ:

масова частка розчиненої речовини (w2) становить приблизно 54.02%.

Объяснение:

Для обчислення нової масової частки розчиненої речовини в утвореному розчині після додавання 200 г води (w2), вам спершу потрібно розрахувати масу розчиненої речовини в початковому розчині, а потім визначити нову масову частку.

1. У початковому розчині маса розчиненої речовини дорівнює 47% від маси всього розчину:

Маса розчиненої речовини = 0.47 * 500 г = 235 г

2. Ви додаєте 200 г води, яка не містить розчиненої речовини.

Загальна маса утвореного розчину становитиме суму мас води та розчиненої речовини:

Загальна маса розчину = Маса розчиненої речовини + Маса води = 235 г + 200 г = 435 г

Тепер ми можемо обчислити нову масову частку розчиненої речовини (w2) утвореного розчину:

w2 = (Маса розчиненої речовини / Загальна маса розчину) * 100%

w2 = (235 г / 435 г) * 100%

w2 ≈ 54.02%