Масова частка Калію в його сполуці з Фосфором становить 79,05 %. Виведіть формулу сполуки.Срочно!


Ответы на вопрос

Отвечает Пилипинець Маринка.

Ответ:

.

Объяснение:

Масова частка калію (K) у сполуці з фосфором (P) становить 79,05%. Для того, щоб знайти формулу сполуки, потрібно визначити відношення мас калію і фосфору в цій сполуці.

Розглянемо масу калію (K) і позначимо її як "x" г.

Розглянемо масу фосфору (P) і позначимо її як "y" г.

Масова частка калію в сполуці дорівнює відношенню маси калію до загальної маси сполуки, помноженому на 100%:

Масова частка K = (маса K / загальна маса сполуки) * 100.

За нашими даними:

79,05% = (x / (x + y)) * 100.

Тепер розв'яжемо це рівняння для x:

79,05 = (x / (x + y)) * 100.

79,05 = (x / (x + y)) * 100.

Перетворимо рівняння, щоб визначити x:

0,7905 = x / (x + y).

Тепер ми можемо використовувати це рівняння для визначення відношення мас калію і фосфору в сполуці.

Знаючи відношення x/y, ми можемо визначити формулу сполуки.

Тепер розділимо обидві сторони рівняння на 0,7905:

x / (x + y) = 0,7905 / 0,7905.

x / (x + y) = 1.

Тепер, якщо ми позначимо відношення мас калію і фосфору у сполуці як "a", то:

a = 1.

Це означає, що маси калію і фосфору в сполуці співмірні.

Отже, формула сполуки K:P = 1:1.

Це означає, що молекула сполуки містить один атом калію і один атом фосфору, і формула сполуки буде K3P.

Отвечает Алфёрова Мария.

x=3

Объяснение:

Надеюсь это то что тебе нужно