У воді об‘ємом 60мл розчинили 20г солі. Визначте масову частку солі в розчині.


Ответы на вопрос

Отвечает Воронин Егор.

Дано:

V(води) = 60 мл

m(солі) = 20 г

Знайти:

ω(солі) - ?

Розв'язання:

1) m(води) = ρ * V = 1 * 60 = 60 г;

2) m р-ну(солі) = m(солі) + m(води) = 20 + 60 = 80 г;

3) ω(солі) = m * 100% / m р-ну = 20 * 100% / 80 = 25%.

Відповідь: Масова частка солі становить 25%.