Складіть формули оксиду, в якому масова частка S дорівнює 50%​


Ответы на вопрос

Отвечает Федоренко Саша.

Ответ:

Объяснение:

Mr(SO2) = Ar(S) + Ar(O) * 2 = 32 + 16 * 2 = 64

w(S) = Ar(S) * n/Mr(SO2) * 100% = 32/64 * 100% = 50%