FePO4 6. Укажіть молярну масу речовини Ху схемі перетворень: CuSO4-X, CuO A 135 г/моль А Б В Г в

144 г/моль Б 180 г/моль Г 98 г/моль​

Ответы на вопрос

Отвечает Шамов Камиль.

Объяснение:

Для знаходження молярної маси речовини X в схемі перетворень CuSO4-X, CuO, ми можемо врахувати маси CuSO4 і CuO, а також знати, що маса X буде дорівнювати різниці маси CuSO4 і CuO.

M(CuSO4) = 63,5 (маса Cu) + 32 (маса S) + 64 (маса O) + 4 * 1 (маса H) = 159,5 г/моль

M(CuO) = 63,5 (маса Cu) + 16 (маса O) = 79,5 г/моль

Тепер знайдемо масу X:

M(X) = M(CuSO4) - M(CuO) = 159,5 г/моль - 79,5 г/моль = 80 г/моль

Отже, молярна маса речовини X в схемі перетворень CuSO4-X, CuO дорівнює 80 г/моль.

Правильна відповідь: В) 80 г/моль.