Визначте молекулярну формулу вуглеводню що містить: а) хлор і 7,8 % карбону Відносна густина цієї

речовини за воднем 77 б) Карбон і 10 % Нітрогену Відностна густина цієї речовини за повітрям 1,36

Ответы на вопрос

Отвечает Галина Полина.
1)35*2=70
2)14,3:1=14,3(Н) | 2
3)85,7:12=7,1(С) | 1

Mr(CH2)=14

70:14=5

Mr(C5H10)=70
Відповідь:C5H10