Обчисліть кількість речовини купрум(ІІ) гідроксиду, у якій міститься 1,4 моль Гідрогену.​ СРОЧНО!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Щербакова Вика.

Дано:

n(H) = 1,4 моль

Знайти:

n(Cu(OH)2) - ?

Розв'язання:

1) n(Cu(OH)2) = n(H) / 2 = 1,4 / 2 = 0,7 моль.

Відповідь: Кількість речовини Cu(OH)2 становить 0,7 моль.