7. Позначте метал, що не реагує з хлоридною кислотою А Ca Б Al B Hg Г Fe 8. Позначте речовину, з

якою може реагувати цинк гідроксид A SO₂ Б Н2SО4 B NaCl Г КСl 9. Позначте речовину, з якою може реагувати нітратна кислота A H2O Б К2О B CO₂ Г S

Ответы на вопрос

Отвечает Тимергазин Эмиль.

Объяснение:

7. Позначте метал, що не реагує з хлоридною кислотою

А Ca + 2HCl = CaCl2+ H2↑

Б 2Al + 6HCl = 2AlCl3+ 3H2↑

B Hg

Г Fe + 2HCl = FeCl2+ H2↑

8. Позначте речовину, з якою може реагувати цинк гідроксид

A SO₂ + Zn(OH)2 = ZnSO3 + H2O

Б Н2SО4 + Zn(OH)2 = ZnSO4 + 2H2O

B NaCl

Г КСl

9. Позначте речовину, з якою може реагувати нітратна кислота

A H2O

Б К2О + 2HNO3(разб.) = 2KNO3 + H2O

B CO₂

Г S + 6HNO3 (конц.) = H2SO4 + 6NO2↑ + 2H2O