Обчисліть задачі: Обчисліть об'єм водню (н.у.), що утвориться при взаємодії алюмінію масою 8,1г з

хлоридною кислотою.

Ответы на вопрос

Отвечает Куга Диана.

Ответ: ответ на фото


Отвечает Москалёва Арина.

Дано:

m(Al) = 8,1 г

Знайти:

V(H2) - ?

Розв'язання:

1) 2Al + 6HCl → 2AlCl3 + 3H2;

2) n(Al) = m / M = 8,1 / 27 = 0,3 моль;

3) n(H2) = n(Al) * 3 / 2 = 0,3 * 3 / 2 = 0,45 моль;

4) V(H2) = n(H2) * Vm = 0,45 * 22,4 = 10,08 л.

Відповідь: Об'єм H2 становить 10,08 л.