Знайдіть масу цукру та води, що міститься у 600 г розчину з масовою часткою цукру 30 %.


Ответы на вопрос

Отвечает Лукашевич Дима.

Відповідь:

m(цукр)=600*30/100=180г

m(H2O)=600-180=420г

Пояснення: