СРОЧНО ДАМ 70 БАЛЛОВ Сірку масою 26 г спалили. Утворений сульфур(IV) оксид пропустили крізь

концентрований розчин натрій гідроксиду. Яка маса утвореної солі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Алексей.

Ответ:

Объяснение:

Складемо РХР горіння сірки:

26г                  х г

S   +   O2   =   SO2

З РХР бачимо, що n(S) = n(SO2) = 1 моль

m(S) = 32 г     m (SO2) = 64г

m(SO2) = 64 * 26 : 32 = 52 г

Складемо РХР :

52 г                         х г

SO2 + 2NaOH = Na2SO3 + H2O

n = 1 моль            n = 1 моль

M = 64 г/моль     M = 126 г/моль

m = 64 г               m = 126 г

m(Na2SO3) = 126 * 52 : 64 = 102,4 г