ДАЮ 80 БАЛЛОВ!!! Визначте масу, об’ем та кількість частинок в 3 молях вуглекислого газу

ОБОВ'ЯЗКОВО З ДАНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Тавожнянская Елизавета.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n(CO2) = 3 моль

Найти: m(CO2) - ? V(CO2) - ? N(CO2) - ?

М(СО2) = 12 + 16 * 2 = 44 г/моль

m(CO2) = n(CO2) * М(СО2) = 3 * 44 = 132 г

V(CO2) = n(CO2) * Vm = 3 * 22,4 = 67,2 л

N(CO2) = n(CO2) * Na = 3 * 6,02 * 10²³ = 18,06 * 10²³ молекул