10 грам суміші алюмінію та міді складається з 15% алюмінію та 85% міді . обчислити маси металів у

цій суміші ​

Ответы на вопрос

Отвечает Клёвин Андрей.

m(суміші) = 10 г

w(Al) = 15%

w(Cu) = 85 %

m(Al) - ?

m(Cu) - ?

m(Al) = 10 * 0.15 = 1.5 g

m(Cu) = 0.85 * 10 = 8.5 g