СРОЧНО 25 БАЛЛОВ Обчисліть масу розчиненої речовини у розчині, масою 300 г з масовою часткою солі

10%.

Ответы на вопрос

Отвечает Русов Денис.

Ответ:

30 г

Объяснение:

Рахуємо масу розчиненої речовини

m_{p.p.} = m_{p-y} \cdot w = 300 \cdot 0.1 = 30\;g